goma me fellga

Shitet nga: simon 16 Tet 18:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Therandë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
goma dhe fellga te jaguarit model i vjeter jan shum pak te perdorne ,,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim