goma treja

Shitet nga: 049349309 08 Mar 10:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Therandë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Goma treja
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim