shes bandash për audi RS5,

Shitet nga: ramiz 10 Jan 12:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

900 EUR

Komuna: Therandë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes bandash te audis RS5,po ashtu bejn per te gjitha llojet e audis.. 8.5X19 lochkreis 5x112 ET35, ,,bandashet jan te ruajtura siq po shihen ne foto, pa asnje gerrvishje, per informata me te hollesishme na kontaktoni,ne numrin tim ne viber +41766809290,bejm zbritje te qmimit per te interesuarit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim