Bas 500w + 250w

Shitet nga: flor 04 Nën 19:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Therandë
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
shes basa te mır njanı asht 500w ndersa tjetrı 250w jan shum te mır mund te thırrnı edhe ne vajber +38649731756
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim