Bas per Vetura 👍🏿

Shitet nga: refki 09 Shk 14:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Therandë
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
Basi n'shitje osht n'gjendje perfekte me t'gjitha kabullat mundi m'provu Basi osht 300w pajuqalla osht 750w t'njojtes firm jon te dyjat. nr i vales 044. 777496
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim