Baser me pajaqall dhe kallba

Shitet nga: Beni 18 Shk 17:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Therandë
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
Shes baserin Pioner me pajaqall Kenwod komplet sistemin me gjeth kablla
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim