Fellne pet golf 4 nr 15

Shitet nga: 049349309 15 Jan 10:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Therandë
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
Fellne me goma 195.65.15 qmimi me goma 230 ero.pa goma 170 ero per golf 4 viber 0037744255253
VREJTJE NR ipkos nuk esht funksional
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim