PIONEER

Shitet nga: Pioneer 21 Mar 12:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Therandë
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
PIONEER ORIGJINAL NE GJENDJE FENOMENALE OSHT GATI I RI OSHT I RUJTEN FORT KA DALJE EDHE PER PAJAQALL ETJ. I ARDHUN PREJ AUSTRIS 200 WAT I KA ASHT 50 X 4 QMIMI 40 EURO
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim