Pajaqall per muzik vetur

Shitet nga: pajaqall per vetur 07 Sht 12:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Therandë
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
e shes pajaqallen per vetur per muzik. 70 ero ndrrim me ajfon 4 ..,.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim