Radio navigacion per mercedes

Shitet nga: Alfredkrasniqi 28 Mar 15:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Therandë
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
Radio navigacion per mercedes i pa perdorur i ardhur nga zvicrra
Mercedes-benz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim