Radio

Shitet nga: xxx 11 Sht 12:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Therandë
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
Radio shum e mir me traka dhe CD
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim