Rimorkio

Shitet nga: Lirim 15 Pri 22:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

500 EUR

Komuna: Therandë
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
Shes rimorkio me RKS
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim