shes kasetofon per kors ne gjendje te rregullt

Shitet nga: bbbb 27 Mar 09:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Therandë
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
shes kasetofon per kors te gjendje te rregullt dhe ka volum te mjaftushem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim