Branika te Perparëm me drita,lladnjak etj .

Shitet nga: VW 13 Maj 13:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Therandë
Pajisje : Pjesë rezerve
Kemi shum lloje te branikave : volkswagen, renault, saab, seat, citroen, dhe shum e shum automjete te tjera .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim