Drita per opel askona

Shitet nga: xxxx 14 Mar 16:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Therandë
Pajisje : Pjesë rezerve
shes dritat para dhe mrapa per opel askona jan te ardhura nga gjermania
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim