Farat per sprinter 312

Shitet nga: Valon 17 Nën 12:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Therandë
Pajisje : Pjesë rezerve
Shitet fari i par dhe i mrami per Sprinter 312.Farat jan te ri te paperdorur.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim