Luge te bagerit marina

Shitet nga: arben 05 Shk 14:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Therandë
Pajisje : Pjesë rezerve
Shes lug te bagerit marimang 2lug dhe nje pllanirk jan shum te rujtje per ma shum thirr tel
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim