Motorra per Automjete

Shitet nga: zenel 13 Maj 13:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Therandë
Pajisje : Pjesë rezerve
motorra te automjete volksvagen( golf , passat, seat, audi , opel astra, Sharan , PoLO ),( motorra 1.9 te thjeshte dhe turbo).Motorrat jan te ardhur nga gjermania ne gjendje te rregullt dhe japim Garancion,. Poashtu dhe motorra per folf 4 SDI DHE TDI / .
Tel :049338463
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim