Motorra te makinav dhe furgonav

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: universal 24 Shk 21:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Therandë
Pajisje : Pjesë rezerve
Posedojm motorra te makinav golf audi Mercedes Benz ford 1.8 renaut 1.9 dhe shum pjes tjera rezerv
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim