Pjesë

Shitet nga: xxxx 05 Pri 20:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Therandë
Pajisje : Pjesë rezerve
Shes disa pjes per vetura
1. Micobish Galant: dyrt, sajlet, anllaser, cilinder dhe disa pjes tjera.
2. Golf 3 turbo dizell, koken e motorrit, instrument tabllen, bandash te hekrit
3. Pezho 205: lladnjakin stopat dhe kompjuterin e dhezjes jan pjes shum te mira dhe shum te lira
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim