Pjes te ajrit per kamiona dhe pjes tjera

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: universal 03 Mar 20:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Therandë
Pajisje : Pjesë rezerve
Posedojm ne shitje pjes te ndryshme te kamionav
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim