Pjes per makina

Shitet nga: xxx 09 Dhj 14:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Therandë
Pajisje : Pjesë rezerve
Shes pjest per micubish galant
4 dyrt ,anllaserin , dhes disa sajle
kam edhe lladnjakun per Pezho 205
kompjuterin e dhezjes dhe stopat mrapa
qmimer shum te volitshme
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim