Pjes per vetura

Shitet nga: xxx 02 Pri 22:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Therandë
Pajisje : Pjesë rezerve
shes disa pjese per Micobish galant: Dyrt anllaser, sajle disa lloj.
pjes per golf 3 turbo dizell: koken e motorrit instrument tabllen 3 bandash te hekrit.
pezho 205 lladnjakin dhe kompjuterin e dhezjes dje stopat mrapa
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim