Pjes

Shitet nga: xxxx 26 Tet 15:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Therandë
Pajisje : Pjesë rezerve
shes disa pejes: instrument tabell per golf 3 dizell. instrument tabell per audi 80 benzin
lladnjak per pezho 205 dhe kompjuter te dhezjes
dhe disa pjes per micubish galank
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim