Pjes

Shitet nga: xxx 02 Nën 10:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Therandë
Pajisje : Pjesë rezerve
Shes disa pjes per vetura:
instriment tabell per golf 3 turbo dizell
instrument tabell per audi 80 benzin
ventill, bregasno, dizne per golf 3 turbo dizell
lladnjak per Pezho 205 dhe kompjuter per dhezje
Dyr dhe disa pjes per micobish calant
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim