Pjes

Shitet nga: xxx 03 Nën 16:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Therandë
Pajisje : Pjesë rezerve
Shes disa pjes.
instrument tabell per golf 3 dizell
instrument tabell per audi 80 benzin
ventill.bregasno,dizne per golf 3 turbo dizell
dyr dhe disa pjes per micobish calant
dhe disa pjes per pezho 205
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim