TURBO per Golf 4 , Golf 5 . Passat 3C , Audi a4

Shitet nga: Zenel 12 Dhj 08:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Therandë
Pajisje : Pjesë rezerve
TURBO me Garancion . Veq zemrat mund to thirrni ne kata numra 044338463 dhe ne VIBER +38649336463
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim