kabin per nissan navara

Shitet nga: drin 09 Mar 23:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Therandë
Pajisje : Pjesë rezerve
eshte ne gjendje shum te mire
I punojn amortizerat dhe ka ngjyre te kalter
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim