Rimorkio

Shitet nga: Albert Ramadani 28 Dhj 12:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Therandë
Pajisje : Rimorkio
Shiten Rimorkiot, jan ne gjendje shum te mir teknike dhe te pa përdorura, vet te prodhuara, te interesuarit mund kontaktojn ne numrin e lartpermendur dhe te vin ti shikojn vet.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim