Rimorkio per vetura.

Shitet nga: Faton Ibraj 06 Shk 10:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Therandë
Pajisje : Rimorkio
Rimorkio për vetura, rimorkio standarte dhe me porosi për vetura, por edhe rimorkio për bartjen e kafshëve shtepiake me madhsi te ndryshme. Bëjm rimorkio edhe sipas porosis pamvarsisht prej dëshirës së klientëve. Qmimi sipas marrveshjes dhe porosis ju faliminderit per mirkuptim.

Nr tel: 044261768
049717413
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim