Rimorkio

Shitet nga: Albert Ramadani 28 Dhj 11:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

260 EUR

Komuna: Therandë
Pajisje : Rimorkio
Shitet Rimorkio për Makin, e re dhe ne gjendje shum te mir nuk është përdorur, është e prodhuar vet, te interesuarit mund ta shikojn ve.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim