Fara per ford mondeo 2000

Shitet nga: gjakmend 11 Pri 17:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Therandë
Pajisje : Styling dhe Pajisje Sportive
Fara per ford mondeo te part dy copa
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim