Llajsne komplet edhe branikin me kuk per MERCEDE..

Shitet nga: Xxx 29 Qer 20:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Therandë
Pajisje : Styling dhe Pajisje Sportive
Llajsne komplet edhe branikin me kuk per MERCEDES 190 ju mir presim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim