Auto larje fshis industriale

Shitet nga: Auto larje 04 Shk 22:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

700 EUR   800 EUR

Komuna: Therandë
Pajisje : Të tjera
Fshis per autolarje jan te keti lloji per afersisht ngjyra zez posedojn te gjitha pjeset gypat me gjatsi 6 meter se cila fshis ika dy gypa dhe munden dy automjete me u pastru ose autobusa jan te ardhura nga zvicra jan 4 copa mundet dhe me zhyton me u perdor
Kshtu ka mundsi 24 or me punu sipas kushteve te vendit i posedojn te gjitha paisjet Gypat, Filterat,Zhytonat

Qmimi per 4 copa 2'500 €
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim