Diagnoz per vetura

Shitet nga: nushi 16 Pri 14:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Therandë
Pajisje : Të tjera
shes diagnozen per vetura dhe per kamjona diagnoza asht e pa perdorur i ka te gjitha kabllat
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim