Pjes per fiat punto

Shitet nga: jetmir 03 Jan 22:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Therandë
Pajisje : Të tjera
branik te ardhur nga gjermania dhe drita per fiat punto thuajse te pa perdorura jan ngjendje te rregullt per me shum na kontaktoni ne ket nr 049228112 jetmir hoti qmimi per te gjitha keto 100E
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim