Presa dhe Krani

Shitet nga: Lirim 24 Mar 11:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Therandë
Pajisje : Të tjera
Presa me shtypje 20 ton dhe Krani per heqjen e motorav me shtypje 8 ton

Te dy paisjet jan te reja te pa perdoruraNr.Tel:+38649432939
: +37744100148
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim