Bager menxi muck 6.2 ton

Shitet nga: Dini 05 Mar 20:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Therandë
Shes bagerin menxi muck 6.2 ton ne gjendje te rregullt i ka dy lug i ka edhe 4 klipa rezerv dhe nje komand gjithashtu nese ka ni pun dikush te madhe me ni pun e pagun vetin .qmimi sipas marrveshjes. boj edhe ndrrim me diqka qe me konvenon
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim