Damper (ngarkuese)

Shitet nga: . 11 Shk 13:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 200 EUR

Komuna: Therandë
Damperi eshte ne gjendje shum te mir eshte shum pak i perdorur nuk ka asnje defekt dhe eshte 4×4
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim