Furgon-Komb OPEL VIVARO CDTI -10

Shitet nga: Xhevdet Buzhala 16 Pri 18:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

8 000 EUR

Komuna: Therandë
Shes kombin-furgonin Opel Vivaro 2.0 CDTI
C dhe I te kuqe. Eshte ne gjendje teknike perfekte, i posaardhur nga Gjermania. Mundesi nderrimi me ndonje veture me te njejten vlere.
Lloji i veturave te preferuara Mercedes, Audi, Passat, Golf.
Mundesi nderrimi edhe me material ndertimor, apo material per nxemje qendrore(radiatore,tuba)etj.

Cmimi 8000 Euro (tet mij euro).
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim