Kamjonet VW T4 2.5 Tdi -98

Shitet nga: Brahim Kololli 16 Mar 21:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 500 EUR

Komuna: Therandë
Vw t4 2.5 tdi

180,000 km

Rrypi i motorrit ju ka ndrru me
150.000, diskat dhe gutnet e mrama treja.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim