Kombe Fiat Ducato benzin -91

Shitet nga: sadik qatani 09 Shk 14:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Therandë
kombi esht ne gjendje te rregullt shes ose bej nderrim.afati i skaduar i regjistrimit -i qlajmruar.kombi funkcionon me benxin,,dhe gas,,,plin,,ne xhendje shum te mir,goma te reja,,dyert i mbyllen te xhitha normal me qeles,,nuk asht kapur ende nga korezioni,,beje nderrim me pikapo,,apo vetur tjeter sipas mundesis.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim