Kombe Nissan 100 NX dizel -05

Shitet nga: visar 17 Mar 23:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 500 EUR

Komuna: Therandë
E ardhur nga Zvicrra . viti 2005 .1.9 dizell per tre persona dhe transporter, kilometra 83 000 . shum i rujten libren e servisit.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim