Bager liebher 902

Shitet nga: lumi 24 Shk 16:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Therandë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
shes bagerin 902 ne gjendje shum te mir per me shum kontakto 044610011 049610011
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim