IVECO 35-10 -97

Shitet nga: Isen 23 Gsh 11:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 800 EUR

Komuna: Therandë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes IVECO 35-10 ne gjendje te mire, ka 179,000 km te kaluara.
Per me shume informata kontaktoni ne kete numer te telefonit: 049 276 824
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim