2008 Case CX50B ZTS

Shitet nga: vehicle 06 Shk 18:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 600 EUR

Komuna: Therandë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
1550 h
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim