Asoret per kamjon

Shitet nga: Lirjon Hoxha 25 Mar 17:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Therandë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
shes asoret per kamjon ja ne gjedje te rregull lartesija asht 2.40 me 60 mob 049 311 993
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim