BAGER

Shitet nga: EDISON BEKTESHI 11 Tet 21:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Therandë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
ësht ne gjendje te mir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim