BEJM HAPJEN E PUSEVE(BUNAREVE)

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: UJEVARA (bejm hapjen e puseve) 13 Jan 14:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Therandë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Nese uji ju mungon ne ua zxhedhim ket problem vetem per disa or hapja behet me xhersi.(1METER) Ndertimi i pusit behet me gypa te vibruar te betonit fi.800. Po ashtu mejm bartjen e dheut dhe filtrimin e ujit me zhavor ne ket lemi kemi eksperienc plot.15 vite andaj me ne nuk zhgenjeheni se ne jemi te paret dhe me te miret.SUKSESI qe ka emer.UJEVARA. THERAND ju mir presim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim