Bager

Shitet nga: Afrim 27 Jan 20:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Therandë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet ose ndrrohet me vetur 044288843 ose 049145667
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim